جت پرینتر دستی

کاربرد جت پرینتر دستی

جت پرینترهای دستی چه کاربرد و ویژگی هایی دارند

جت پرینترهای دستی،دستگاهی سبک و کوچک برای چاپ اطلاعات کالاهاست.

این دستگاه که در ایران به تاریخ زن دستی هم معروف است دارای مدل های گوناگونیست. این دستگاه دارای یک صفحه نمایشگر برای کنترل است. از این دستگاه بیشتر برای تولید محصولات با تیراژ پایین استفاده می شود.

جت پرینترهای دستی

جت پرینترهای دستی ، جت پرینتری با ابعادکوچک، سبک و قابل حمل است. این دستگاه در ایران به بارکد زن، پرینتر صنعتی و تاریخ زن دستی شهرت دارد. از این دستگاه برای چاپ اطلاعات کالاها بر روی بسته های آنها استفاده می شود.

جت پرینتر ها اکثرا در کارخانه ها و کارگاه های تولید استفاده می شوند. جت پرینتر ها به دو نوع ثابت و دستی تقسیم می شوند. قیمت جت پرینتر ثابت بالاتر است و از آن بیشتر در کارخانه ها با تیراژ تقریبا بالا استفاده می شود.

کاربردهای دستگاه

بیشترین کاربرد جت پرینترهای دستی در کارخانه هایی است که محصولات آنها بسیار بزرگ بوده و جا به جا کردن آنها با نوار نقاله بسیار سخت است. یا تعداد چاپ انها در روز پایین می باشد. البته، این تنها کاربرد جت پرینتر دستی نیست

مزایای تاریخ زن دستی

یکی از مزیت های بسیار خوب جت پرینتر قیمت آن است. قیمت جت پرینترهای دستی بسیار پایین و به صرفه است. کسانی که کارخانه ها و کارگاه های تولید کوچک دارند و نیازی به جت پرینتر های ثابت ندارند، تاریخ زن دستی بهترین گزینه برای آنهاست.

جت پرینتر دستی دارای باتری های لیتیومی بسیار قوی است که دوام بالایی دارند و شارژ زیادی نگه می دارند.

معایب دستگاه تاریخ زن دستی

هر دستگاهی علاوه بر مزایا، معایبی هم دارد. ولی خوشبختانه معایب دستگاه جت پرینتر دستی بسیار کم است.  اگر محصولات تولیدی شما تیراژ بالا باشد، این دستگاه اصلا مقرون به صرفه نیست. اگر سطی که شما می خواهید روی آن چاپ کنید بسیار کوچک باشد، این دستگاه بدرد کار شما نمی خورد.

پست های مرتبط

درباره ما

شرکت آرین بهرنگ سیاه قلم
ما بابیش از 15 سال سابقه در نصب انواع جت پرینتر بروی خطوط مختلف کارخانجات بهترین مشاور شما در زمینه خرید جت پرینتر متناسب با بودجه و خط تولیدتان هستیم

با ما در ارتباط باشید

نمادهای اعتماد

logo-samandehi
دانش بنیان
مشاوره رایگان

سوالی دارید؟