کارتریج hp45

کارتریج

کارتریج به قسمتی در پرینترهای جوهر افشان گفته می شود که حاوی جوهر مورد استفاده‌ی پرینتر است. هر کارتریج شامل محفظه جوهر اتصالات الکترونیک و نازل خروجی جوهر می باشد .
کارتریج های اورجینال ارائه شده توسط شرکت آرین بهرنگ سیاه قلم قابلیت شارژ داشته و با توجه به اینکه معمولا مصرف‌کنندگان به دنبال راه‌حلی ارزان‌تر هستند می تواند ازین قابلیت استفاده کرده و هزینه چاپ خود را کاهش دهند.
البته کارتریج‌های شارژ شده عملکردی مشابه با کارتریج‌های نو نداشته و اغلب مشکلاتی مانند تعداد چاپ کمتر را دارند.

کاربران می‌توانند خود اقدام به شارژ کارتریج نموده یا آن را برای شارژ به فروشگاه‌های تخصصی این زمینه بفرستند. به طور کل می‌توان گفت شارژ کارتریج‌ کار خیلی دشواری نیست ولی امری بسیار حساس است.
جوهر یا کارتریجی که مناسب برای  سطوح نفوذ پذیر باشد اصطلاحا به کارتریج سطوح جاذب با پایه اصلی آب و جوهری که مناسب سطوح نفوذ ناپذیر باشد اصطلاحا به کارتریج سطوح غیر جاذب یا پایه الکل معروف است .

کارتریج سطوح جاذب قابل استفاده برای چاپ روی مقوا ، کاغذ ، کارتن ، چوب و … و کارتریج سطوح غیر جاذب قابل استفاده برای چاپ روی شیشه ، سلفون ، پلاستیک ، فلز و … می باشند.
کارتریج ۴۵ HP مخصوص پرینترهای HP میباشد که در جت پرینتر های دستی و جت پرینتر های اتوماتیک که از تکنولوژی HP استفاده میکنند بکار میرود. کارتریج ها در رنگ های مشکی ، سفید ، قرمز ، سبز ، آبی و نارنجی قابل ارائه می باشند.

قیمت و خرید کارتریج و جوهر
کارتریج پایه آب

کارتریج پایه آب

کارتریج های پایه آب قابل استفاده در سطوح جاذب مانند کاغذ ، مقوا ، کارتن و… می باشند

کارتریج پایه الکل

کارتریج پایه الکل

کارتریج های پایه الکل قابل استفاده در سطوح غیر جاذب مانند فلز، شیشه، پلاستیک و… می باشند

شارژ کارتریج

شارژ کارتریج

شارژ مجدد کارتریج جهت کاهش هزینه ها و استفاده مجدد از کارتریج

درباره ما

شرکت آرین بهرنگ سیاه قلم
ما بابیش از 15 سال سابقه در نصب انواع جت پرینتر بروی خطوط مختلف کارخانجات بهترین مشاور شما در زمینه خرید جت پرینتر متناسب با بودجه و خط تولیدتان هستیم

با ما در ارتباط باشید

نمادهای اعتماد

logo-samandehi
دانش بنیان
مشاوره رایگان

سوالی دارید؟