جت پرینتر و تاریخ زن

تکنولوژی جت پرینتر HP TIJ 2.5 – بخش دوم

کارکرد جت پرینترها

جت پرینتر نوعی دستگاه چاپ است که برای چاپ تاریخ، قیمت، سری ساخت، بچ نامبر و… بر روی محصولات در خط تولید کارخانه ها و کارگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد.

جت پرینترهای TIJ اچ پی

این نوع جت پرینترها از کارتریج های HP برای چاپ استفاده می کنند. دستگاه جت پرینتر TIJ شرکت HP در سال های اخیر بسیار فراگیر شده و تقاضای زیادی از جانب مصرف کنندگان داشته و مورد استفاده عموم قرار گرفته است.

جت پرینتر کارتریجی شرکت اچ پی ساختاری ساده دارد و ساختار آن به گونه ای است که در صورت خرابی  به راحتی و در کوتاه ترین زمان عیب یابی و تعمیر یا تعویض قطعه صورت می گیرد.

با توجه به اینکه در این نوع جت پرینترها از کارتریج استفاده شده و عمل چاپ و پرتاب جوهر بر عهده کارتریج است، در صورتی که چاپ با مشکل مواجه شود و یا جوهر کارتریج تمام شود قابلیت شارژ دوباره ی کارتریج امکان پذیر است.

جت پرینترهای TIJ اچ پی قادر به چاپ بر روی هر نوع محصول نظیر کاغذ، چرم، مقوا، شیشه و… می باشد.

انواع جت پرینتر و دسته بندی آن

جت پرینترها بر حسب نوع کاربرد و عملکرد به دو دسته کلی ثابت و دستی تقسیم می شوند. هرکدام از این دستگاه ها نسبت به شرایط، موقعیت و برحسب نیاز مصرف کننده مورد استفاده قرار می گیرند.

  • جت پرینتر دستی

جت پرینترهای دستی سبک و کوچک هستند، بطوریکه امکان حمل آن بسیار راحت هست، به همین منظور به این دسته از جت پرینتر، پرتابل نیز گفته می شود.

در برخی از خطوط تولید که محصولات آنها بزرگ است و امکان قرارگیری و حرکت آنها روی نوار نقاله وجود ندارد از جت پرینتر دستی استفاده می شود.

از جت پرینترهای دستی برای چاپ روی محصولاتی از قبیل کارتن های بزرگ، گالن، کیسه، بشکه و… می توان استفاده نمود.

  • جت پرینتر ثابت

در خط تولیدهایی که امکان قرارگیری و حرکت محصولات رو نوار نقاله وجود دارد، از جت پرینترهای ثابت استفاده می شود. از جت پرینتر ثابت در خطوط تولید به صورت اتوماتیک مورد استفاده قرار می گیرد و نیاز به کنترل مستقیم کاربر نیست.

جت پرینتر ثابت به علت اینکه بصورت ثابت در مکان خط تولید قرار می گیرد، از خطراتی مثل افتادن از دست و یا ضربه خوردن مصون است.

هزینه و ضمانت نامه جت پرینترهای TIJ

هزینه خرید جت پرینترهای با تکولوژی TIJ پایین بوده و به جهت بالا بودن سرعت و توانایی این نوع دستگاه ها، بازگشت سرمایه خوبی را در بلند مدت شامل می شود.

برای مصرف کننده هایی که صنعت کوچکی دارند و نمی خواهند برای تاریخ زن خود زیاد هزینه کنند، خرید جت پرینترهای دستی توصیه می شود.

ضمانت نامه عامل مهم دیگری است که بعد از قیمت، مورد توجه خریداران قرار می گیرد. به دلیل تحریم ها مسلما خرید از شرکت های داخلی که خدمات پس فروش و ضمانت نامه مناسبی را شامل می شوند پیشنهاد می شود.

جت پرینترهای TIJ از مدت و شرایط ضمانت خوبی برخوردار است و همواره خریداران این نوع جت پرینتر از خرید خود بسیار راضی بوده اند.

پست های مرتبط

درباره ما

شرکت آرین بهرنگ سیاه قلم
ما بابیش از 15 سال سابقه در نصب انواع جت پرینتر بروی خطوط مختلف کارخانجات بهترین مشاور شما در زمینه خرید جت پرینتر متناسب با بودجه و خط تولیدتان هستیم

با ما در ارتباط باشید

نمادهای اعتماد

logo-samandehi
دانش بنیان
مشاوره رایگان

سوالی دارید؟