حک لیزر

همانطور که میدانید مدل های مختلفی از جت پرینتر داخل بازار موجود میباشد که اگر بخواهیم به صورت کلی تقسیم بندی نماییم به دو دسته جت پرینتر های جوهرافشان و جت پرینترهای لیزری تقسیم بندی میشوند.

به صورت کلی جت پرینتر ها در کارخانه ها و تولیدی هایی که نیاز به چاپ یک سری اطلاعات خاص روی محصولاتشان را دارند مورد استفاده قرار میگیرد . این اطلاعات بسته به نیاز تولید کننده متفاوت می باشد و می تواند شامل تاریخ تولید و انقضا و شماره سریال و قیمت محصول و …. باشد .

اگر شما نیاز به چاپی روی محصولتان دارید که میخواهید در هیچ صورت پاک نشود باید از حک لیزر روی محصولتان استفاده نمایید چون زمانی که شما به کمک حک لیزر روی محصول خودتان چاپ داشته باشید یک لایه سطحی از روی محصولتان به کمک لیزر سوزانده میشود و شما یک چاپ ماندگار روی محصولتان خواهید داشت که به هیچ صورت پاک نخواهد شد .

سابقه جت پرینتر لیزری جهت حک لیزر :

استفاده از جت پرینتر های لیزری بسیار کارآمد و مقرون به صرفه است و در صورت نیاز ، توسط این دستگاه می توان به چاپ های زیادی در مدت زمان کوتاه دست یافت.

همانطور که در ابتدا گفته شد مدل های مختلفی از دستگاه های تاریخ زن روانه یازار شده است و هرکدام از تکنولوژی متفاوتی جهت کسب نتیجه ای مشابه در زمینه چاپ روی محصولات استفاده میکنند .
اگر بخواهیم از جدیدترین نتایج تکنولوژی در زمینه چاپ نام ببریم میتوانیم از حک لیزر به کمک جت پرینترهای لیزری اسم ببریم .

امروز قصد داریم دقیق تر به موضوع پرینتر های لیزری و حک لیزر بپردازیم چرا که حک لیزر روی محصولات بسیار مقرون به صرفه تر از استفاده از پرینترهای جوهر افشان میباشد و شما به کمک این دستگاه قادر خواهید بود در کمترین زمان به بیشترین تعداد چاپ روی محصول برسید.

دستگاه حک لیزر با نام های جت پرینتر لیزری ، دستگاه تاریخ زن لیزری نیز شناخته میشود که این مدل دستگاه از انتشار نور جهت انتقال متن روی سطح مد نظر استقاده میکند .
دستگاه های حک لیزر در اکثر فعالیت های صنعتی و غیر صنعتی جهت چاپ روی محصولات مختلف از پلاستیک تا فلز استفاده میشود .

 

حک لیزر

حک لیزر

 

حک لیزر روی چه محصولاتی انجام میشود ؟

 

شما به کمک جت پرینتر لیزر میتوانی روی انواع سطوح مختلف با هر مدل جنسی با کیفیتی بسیار بالا اطلاعات خودتان را چاپ و درج نمایید .

انواع شیشه ها و سطوح شیشه ای

انواع سنگ ها

انواع چرم طبیعی

انواع سطوح چوبی و ….

و در اکثر صنایع مانند :

صنعت ساختمان

صنعت پزشکی

صنعت نظامی و …. میتوانید چاپ اطلاعات داشته باشید .

 

مزایای استفاده از حک لیزر

 

۱ – عدم استفاده از جوهر:

اگر بخواهیم بزرگترین مزیت یک حک لیزری را نام ببریم عدم استفاده دستگه از جوهر را میتوان نام برد چرا که جوهر به تنهایی باعث کثیفی زیادی خواهد شد اما در پرینتر لیزری خبری از این مشکل نخواهد بود.

از طرف دیگر جوهر یک ماده مصرفی برای دستگاه به شمار میرود که شما موظف هستید در طی زمانی که جوهر دستگاه تمام شد آن را شارژ نمایید اما در پرینتر های لیزری دیگر نیازی به شارژ جوهر نیست و نیازی نیست که شما چند وقت یک بار جوهر شارژ نمایید و مبلغی را بابت خرید جوهر و کارتریج هزینه نمایید .

۲- دقت بالا :

فرایند حک لیزر کاری ظریف است که به دقت بسیار بالایی نیاز دارد و جت پرینترهای لیزری دقت بسیار بالایی دارند. در نتیجه احتمال خطا و خرابکاری در آن ها به شدت کم است.

این ویژگی به شما کمک می کند که برای چاپ هایی با اندازه بزرگ یک دستگاه محشر در اختیار داشته باشید. همچنین کیفیت این محصول برای چاپ در اندازه های کوچک هم بسایر بالا است. در نتیحه استفاده از آن برای چاپ در سایزهای مختلف مناسب می باشد.

حک لیزر روی محصولات کاری بسیار ظریف است و شما به دقت بالایی نیاز خواهید داشت میتوان گفت که پرینتر های لیزری از دقتی بسیار بالا برخوردارند و به همین دلیل است که خطا در این مدل دستگاه بسیار پایین است.

۳- چاپ اشکال مختلف :

گاهی ممکن است شما برای تبلیغ برندتان قصد داشته باشید لوگو و یا برندتان را روی محصولات چاپ نمایید و همانطور که میدانید این امر نوعی تبلیغ برند برای محصولات شما خواهد شد پس این چاپ باید با دقتی بسیار بالا انجام شود .

این امر برای خیلی از کارخانه ها و تولیدی های محصولات صنعتی بسیار حائز اهمیت میباشد . و دستگاه جت پرینتر لیزری بهترین گزینه موجود در بازار جهت انجام این کار میباشد .

۴- به صورت تمام اتوماتیک :

جت پرینتر لیزری قادر خواهد بود جهت حک لیزر تمام فرایند چاپ را بدون نیاز به نیروی انسانی و اپراتور انجام دهد و این مورد یکی از مزیت های استفاده از جت پرینتر لیزری میباشد که خطای انسانی را نیز به میزان قابل توحهی پایین می آورد چرا که از قدرت بسیار بالایی برخوردار است .

در صورتی که که شما جهت چاپ و حک لیزر روی محصولتان نیاز به دستگاه جت پرینتر لیزری دارید میتوانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید .
امیدواریم توانسته باشیم اطلاعات لازم جهت معرفی دستگاه جت پرینتر و حک لیزر روی محصولات را برای شما مشتریان گرامی فراهم کرده باشد.

آرین بهرنگ سیاه قلم با بیش از ۱۵ سال خدمات در زمینه ارائه دستگاه های جت پرینتر آماده خدمت رسانی به شما میباشد .

۰۹۹۱۲۵۳۰۶۲۹

۰۹۹۱۲۳۶۳۷۲۸