شرکت آرین بهرنگ سیاه قلم(فرازاندیشان)

ما بابیش از ۱۵ سال سابقه در نصب انواع جت پرینتر بروی خطوط مختلف کارخانجات بهترین مشاور شما در زمینه خرید جت پرینتر متناسب با بودجه و خط تولیدتان هستیم

شرکت آرین بهرنگ سیاه قلم با فعالیت در زمینه تولید جت پرینتر های صنعتی، دستی ، تخم مرغ و دستگاه های بسته بندی و فارم پکر با پرسنلی متخصص، فنی و کارآزموده وظیفه خدمت رسانی و پشتیبانی از مشتریان عزیز را بر عهده دارد.
بخش فنی از قدیمی ترین بخش های شرکت بوده و با پشتیبانی ۲۴ ساعته در راستای حمایت از مشتری گام بر می دارد.

قبل از اقدام به خرید هر نوع جت پرینتر با مشاورین مجرب ما تماس بگیرید.

تماس با مشاورین
جت پرینتر

گارانتی

کلیه محصولات شرکت آرین بهرنگ سیاه قلم(AB Group) شامل ۲ سال گارانتی بی قید و شرط تعویض و ۱۵ سال خدمات پس از فروش می باشد.

حمایت ها

مجموعه آرین بهرنگ سیاه قلم (AB Group) سالانه و ماهانه بخشی از درآمد ناشی از فروش دستگاه های جت پرینتر و دستگاه های بسته بندی و فارم پکر را صرف امور خیریه و کمک به بنیاد های حمایتی می نماید و با این کار مشتریان محترم در این امر خیریه شریک هستند.

ماموریت ها

تنوع در خطوط مختلف، قیمت مناسب، کیفیت بالا
ماموریت اصلی ما تامین دستگاه های جت پرینتر صنعتی، دستی، تخم مرغ و فارم پکر متناسب با خطوط تولید مختلف با کیفیت بالا و قیمت مناسب می باشد.
بخش تحقیق و توسعه مجموعه آرین بهرنگ سیاه قلم ((AB Group با حضور در نمایشگاه ها و سمینار های خارجی وظیفه دستیابی به آخرین تکنولوژی روز دنیا در زمینه انواع جت پرینتر، دستگاه های بسته بندی و فارم پکر را بر عهده دارد و در راستای طراحی و ساخت به روز ترین تکنولوژی گام بر می دارد. به پشتوانه این بخش تمام مشتریان باور دارند که آنچه را به آن ها پیشنهاد می کنیم بهترین راهکار برای خط تولید آن هاست و ما به این پشتوانه افتخار می کنیم.

جهانی فکر می کنیم محلی عمل می کنیم

سرمایه مجموعه آرین بهرنگ سیاه قلم (AB Group) برای ساخت دستگاه ها و ماشین آلات مهندسین و طراحان داخلی یا بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا و پشتوانه مجموعه آرین بهرنگ سیاه قلم(AB Group) اعتماد مشتریان می باشد.
با یاری خداوند متعال و با تکیه به این پشتوانه ارزشمند و سرمایه بزرگ توانسته ایم در بسیاری از زمینه‌ها از جمله ماشین آلات و دستگاه چاپ و بسته بندی مشتریان محترم را نسبت به دستگاههای خارجی بی نیاز کنیم.

 

گواهینامه ها

درباره ما

شرکت آرین بهرنگ سیاه قلم
ما بابیش از 15 سال سابقه در نصب انواع جت پرینتر بروی خطوط مختلف کارخانجات بهترین مشاور شما در زمینه خرید جت پرینتر متناسب با بودجه و خط تولیدتان هستیم

با ما در ارتباط باشید

نمادهای اعتماد

logo-samandehi
دانش بنیان
مشاوره رایگان

سوالی دارید؟