سوالات جت پرینتر

واژه ای است ترکیبی از دو کلمه جت (Jet) و پرینتر (Printer).

کلمه جت به معنای پراندن می باشد و پرینتر به معنای چاپگر می باشد، به جت پرینتر در اصطلاح عام چاپگر صنعتی، تاریخ زن ، کد زن و بارکد زن نیز گفته می شود.

دستگاهی کوچک و قابل حمل می باشدکه از آن برای زدن تاریخ تولید،انقضا،قیمت،شیفت کاری ،انواع بارکد تک بعدی و دو بعدی روی تمامی سطوح استفاده می شود.

انواع فونت ها –اعداد-کد-لوگو-بارکدرا می توان چاپ نمود و هیچ محدودیتی ندارد.

جت پرینتر صنعتی قابلیت چاپ تا ۴ سطر با طول نا محدود را دارد.

بله قابلیت نصب روی همه ی خطوط وانواع صنایع اعم غذایی صنعتی ، تولیدی و….را دارند.

عملکرد جت پرینتر دستی به گونه ای است که با حرکت دست شاسی را فشرده تا عملیات چاپ انجام گیرد در جت پرینترهای دستی سنسوردار علاوه به این ، میتوان دستگاه را ثابت نمود و محصول را از جلوی دستگاه عبور داده این گزینه می تواند در مواردی که محصول کوچک است مورد استفاده قرار گیرد .

همچنین می توان بر روی یک نوار نقاله ثابت کرد و به صورت اتوماتیک استفاده نمود.

برای چاپ با رنگ های مختلف باید از کارتریج های رنگی استفاده کرد و محدودیتی برای دستگاه ندارد(در یک شانه می توان شش ردیف رنگ متفاوت چاپ نمود)

سوالات کارتریج

  • کارتریج پایه آب مناسب سطوح نفوذپذیر مانند چوب ، کاغذ ،پارچه،مقوا و ….
  • کارتریج پایه الکل برای سطوح (نفوذ پذیرونفوذ ناپذیر)استفاده کرد مانند شیشه ، فلز، پلاستیک ، سلفون و…

ازهر کارتریج یک تاریخ تولید و انقضای کوچک را تا ۱۰۰ هزار چاپ می توان استفاده کرد کلیه کارتریج های ارائه شده توسط شرکت آرین بهرنگ سیاه قلم قابلیت شارژ شدن دارند.

بله کلیه کارتریج های ارائه شده توسط این شرکت قابلیت شارژ داشته و در صورت استفاده صحیح از کارتریج میتوان تا دو بار آن را شارژ نمود.

کارتریج ها قابلیت شارژ دارند اگر به خوبی از آنها نگهداری کرده و آسیب نبینند. ضربه نخورند. نازل های کارتریج از بین نروند. به روش درست تمیز شوند.

بله مورد تایید وزارت بهداشت می باشد

سوالات دیگر

کلیه دستگاه ها دارای گارانتی بی قید وشرط و خدمات پس از فروش می باشد

شما میتوانید با مراجعه حضوری به دفاتر شرکت آرین بهرنگ و یا با تماس از طریق تلفن و یا از طریق فروشگاه سایت خرید خود را انجام دهید

دستگاه برای تمام نقاط ایران ارسال می گردد

بسته به نوع ارسال ( پست ، شرکت های باربری و تیپاکس ) هزینه ای ارسالی هم متفاوت خواهد بود.

در راستای حفظ کیفیت و خدمات رسانی بهتر جت پرینترهای شرکت آرین بهرنگ دارای ۲ سال گارانتی و ۱۵ سال خدمات پس از فروش هستند.

نهایت سعی و تلاش پرسنل شرکت آرین بهرنگ در این است که بهترین خدمات و موارد مصرفی در بهترین زمان ممکن به دست مشتریان برسد. به جرات می توان گفت این شرکت در کل طول عمر خود تا کنون به تعهدات خود پایبند بوده و مشتریان خود را در تمامی مراحل یاری رسانده است. ولی شما می توانید موارد مصرفی خود را از شرکت های معتبر دیگر هم تهیه کنید.