جت پرینتر دستی

کاربرد جت پرینتر دستی

در اغلب کارگاه ها و صنایع که میزان تولید متوسطی دارند یا در محصولاتی که امکان قرارگیری آن ها بر روی نوار نقاله نمی باشد و یا در شرایطی که نیازمند جا به جایی جت پرینتر در محیط کارگاه هستیم اهمیت جت پرینتر های دستی به وضوح مشخص می شود چرا که گزینه بسیار مناسبی برای استفاده در موارد بالا محسوب می شوند . جت پرینتر های دستی ( پرینتر پرتابل) کاربری بسیار آسانی دارند و این امر باعث عملکرد مطمئن این دستگاه ها در حین کار می شود .

از دیگر ویژگی این دستگاه ها وجود دو حالت برای چاپ بر روی تولیدات می باشد که در حالت اول با فشار انگشت بر روی شاسی و کشیدن دستگاه بر روی محصول مورد نظر عمل چاپ صورت می گیرد . در حالت دوم سنسوری درون دستگاه تعبیه شده است که با عبور محصول از جلوی دستگاه ، سنسور شئ را تشخیص داده و عمل چاپ به صورت اتوماتیک انجام میگیرد .

جت پرینتر های دستی شرکت آرین بهرنگ سیاه قلم به دلیل بهره گیری از تکنولوژیHPدارای رابط کاربری راحت تری نسبت به سایرین می باشند و بدون نیاز به هرگونه شست و شوی هد و هواگیری و …… می توان کارتریج را متناسب با نوع محصول مورد نظر تعویض نمود ( کارتریج پایه آب یا کارتریج پایه حلال) و به علت توانایی استفاده از چندین مدل کارتریج ( پایه آب ، پایه الکل و ….) قدرت چاپ بر روی طیف وسیعی از تولیدات را دارا هستند علاوه بر آن  کارتریج استفاده شده در این دستگاه ها به راحتی و بدون نیاز به مهارت و تخصص خاصی با توجه به نیاز کاربر تعویض می شود . با توجه به مطالب گفته شده جت پرینتر های دستی HP گزینه مناسب و با صرفه اقتصادی برای کارگاه ها و صنایعی با تولیدات متوسط یا مصارف خانگی می باشند .

برای چاپ هر گونه تاریخ تولید ، تاریخ انقضا ، بارکد دوبعدی و تک بعدی ، قیمت ، سری ساخت ، لوگو و …. می توان از جت پرینتر صنعتی دستی استفاده نمود. این دستگاهها هیچ گونه محدودیت فونت و زبانی ندارند و به راحتی می توان متن یا شکل مورد نظر را چاپ نمود.

 همکاران و متخصصین ما در شرکت آرین بهرنگ سیاه قلم به صورت ۲۴ ساعته در خدمت شما تولید کنندگان گرامی هستند تا با راهنمایی و مشورت صحیح مناسب ترین جت پرینتر را با توجه به نیازتان تهیه فرمایید .

پست های مرتبط

درباره ما

شرکت آرین بهرنگ سیاه قلم
ما بابیش از 15 سال سابقه در نصب انواع جت پرینتر بروی خطوط مختلف کارخانجات بهترین مشاور شما در زمینه خرید جت پرینتر متناسب با بودجه و خط تولیدتان هستیم

با ما در ارتباط باشید

نمادهای اعتماد

logo-samandehi
دانش بنیان
مشاوره رایگان

سوالی دارید؟