بسته بندی تخم مرغ

آشنایی با کارکرد دستگاه کندلینگ تخم مرغ

کارکرد کندلینگ تخم مرغ

آشنایی با کارکرد کندلینگ تخم مرغ

دستگاه کندلینگ در خط تولید کارخانجات بسته بندی تخم مرغ برای تشخیص سالم بودن پوسته، عدم وجود ترک ریز و آشکارسازی هرگونه آلودگی و کثیفی بر روی پوسته تخم مرغ استفاده می شود.

عملکرد دستگاه به این صورت است که با عبور تخم مرغ به صورت دورانی از روی پنل نور و حرکت آرام تخم مرغ بر روی غلطک دستگاه هرگونه آلودگی بر روی پوسته تخم مرغ قابل مشادهده است و کاربر به سادگی می تواند این تخم مرغ ها را تشخیص داده و از مابقی تخم مرغ ها جدا نماید.

کندلینگ تخم مرغ یکی از دقیق ترین و سریع ترین روش های جداسازی تخم مرغ کثیف و ترکدار می باشد.

بهداشت و سلامت مواد غذایی به خصوص تخم مرغ که حاوی پروتئین بالاییست از جمله مواردی است که باید به آن توجه ویژه ای داشت به همین سبب دستگاه کندلینگ تخم مرغ در کارخانجات تولید تخم مرغ به منظور جداسازی تخم مرغ آلوده از سالم از اهمیت بالایی برخوردار است.

تخم مرغ هایی که ترک بسیار ریز و مویی دارند در صورت عدم استفاده از دستگاه کندلینگ، بسته بندی شده و به فروش می رسند.

البته که این تخم مرغ ها از بهداشت پایین تری برخوردار می باشند، بار میکروبی بالاتری دارند و نسبت به تخم مرغ سالم زودتر فاسد می شوند که با استفاده از کارکرد کندلینگ تخم مرغ این مشکل مرتفع می گردد.

کارکرد کندلینگ تخم مرغ

فروش ویژه

دستگاه کندلینگ تخم مرغ آرین بهرنگ

در کندلینگ تخم مرغ ارائه شده مقدار پرتاب نور کاملا استاندارد بوده و همچنین تمام نکات ارگونومی برای کار طولانی مدت اپراتور رعایت شده است.

کندلینگ های ارائه شده توسط این شرکت در ۲ سایز یک نفره و دو نفره می باشد.

از محاسن دیگر دستگاه ارائه شده می توان به رگال هایی برای نگهداری شانه های محتوی تخم مرغ تمیز برای جایگزینی آن با تخم مرغ های کثیف اشاره کرد.

در دستگاه کندلینگ موصوف تمامی شفت ها از جنس استیل ضد زنگ هست، همچنین تمام رولیک ها ارائه شده از جنس سیلیکون داروی می باشد.

کندلینگ مذکور دارای اینورتر بوده که وظیفه این قطعه، تنظیم سرعت با خروجی هایی که در آینده به آن اضافه می شود از جمله سورتر، پکر و… می باشد.

تاریک خانه این دستگاه کندلینگ دو نفره بوده، بدون هیچ گونه نشتی نور و بدون عوارض برای کار طولانی مدت اپراتور با دستگاه می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *