جت پرینتر

حک لیزر روی لوله

حک لیزر روی لوله

حک لیزر روی لوله

اولین و مهمترین ملاک های شروع تولید هر محصول وجود لیبل و نوشته و مشخصات شرکت و کمپانی تولید کننده روی محصول مطابق با همان کیفیت بالای دیجیتالی طراحی شده روی بسته بندی محصول میباشد که مشتری به آسانی بتواند تشخیص دهد که تولید کننده محصول شما هستید .

این امر در صورتی تحقق پیدا خواهد کرد که شما از پیشرفته ترین و مدرن ترین دستگاه های جت پرینتر  ( جوهر افشان و یا لیزر حکاکی ) استفاده نمایید .

چاپ اطلاعات معرفی کننده شرکت شما اولین و مهمترین گام برای حرکت به سمت موفقیت و فروش محصول در بازار میباشد .

از با ارزش ترین موارد مورد مصرف لیزر در امور صنعتی حکاکی یا اصطلاحا مارک زنی میباشد که در خیلی از زمان ها نسبت به عملکرد حریف مدعی خود ( چاپ جوهرافشان ) برتری پیدا میکند.

اگر بخواهیم به برخی از برتری های ارزشمند حک لیزر بپردازیم میتوانیم به موارد زیر اشاره کنیم :

ظریفی و ریزه کاری حکاکی لیزری :

دقتی که دستگاه های حک لیزر دارند بین ۰٫۱ تا ۰٫۰۰۵ میلی متر میباشد که این ظرافت در چاپ اطلاعات در بسیاری از مواقع بسیار بیشتر از دقت مورد نیاز میباشد .

این ریزه کاری به اندازه ای است که تصویر بسیاری از اشخاص با بیشترین کیفیت بر روی پلاک طلا حکاکی میشود .

سرعت بالای حک لیزری :

سرعت بالای این دستگاه ها به اندازه ای است که شما قادر خواهید بود از آن ها در کارخانه های تولید مواد غذایی جهت حک تاریخ تولید و انقضا و یا حتی چاپ سریال محصول روی بسته بندی استفاده نمایید .

نبود نیاز به جوهر :

تنها مورد مصرفی دستگاه های حک لیزر برق میباشد و شما به هیچ ماده مصرفی دیگری مانند جوهر نیاز نخواهید داشت .

توانایی چاپ روی اکثر محصولات :

شما به کمک دستگاه های حک لیزری روی بیشتر محصولات فلری و غیر فلزی عملیات چاپ را انجام دهید .

برای مثال اگر شما در زمینه تولید خط لوله فعالیت داشته باشید و کارخانه تولیدی شما به صورتی باشد که هم لوله های فلزی تولید کنید و هم لوله های پلاستیکی میتوانید از این دستگاه جهت حک لیزر روی لوله استفاده نمایید .

حک لیزر روی لوله :

حک لیزر روی لوله با جنس های مختلف یکی از معمولی ترین کاربرد های جت پرینتر لیزری میباشد .

عملیات حک لیزر روی لوله در صنایع مختلف مانند صنعت آب و فاضلاب ، گاز و نفت و … و سایر صنایع مورد استفاده قرار میگیرد .

همانطور که در بالا بیان کردیم جت پرینتر های لیزری در مواردی که نیاز به دقت و سرعت بالا دارند مورد استفاده قرار میگیرد که خطوط تولید لوله نیز از آن دسته خطوطی است که استفاده از جت پرینتر لیزری بسیار مفیدتر از استفاده جت پرینتر های جوهر افشان میباشد .
جت پرینتر لیزری از قدرت و انرژی خیلی پایینی استفاده میکند و با کمترین توان روی لوله ها اطلاعات مختلف مانند متن ، کد ، علامت استاندارد و تمامی لوگو های مورد نیاز را حک مینماید .

مقاومتی که چاپ دستگاه های حکاکی لیزر دارند بسیار بالاست و به همین دلیل حک لیزر روی لوله باعث میشود در مقابل فرسایش ، زنگ زدگی و حتی رطوبت بسیار مقاوم باشد .

از طرفی زمانی که شما میخواهید از حک لیزر روی لوله استفاده کنید بدون تماس با سطح محصول این عملیات انجام میشود و به همین دلیل عملیات چاپ بدون آسیب زدن به محصول انجام میشود .

 

حک لیزر روی لوله

حک لیزر روی لوله

 

شرکت آرین بهرنگ سیاه قلم خود را متعهد میداند در زمینه فروش انواع دستگاه های جت پرینتر جوهر افشان و جت لیزر حکاکی پیشرفته ترین دستگاه را به شما مشتریان عزیز ارائه نماید .

جهت راهنمایی و مشاوره رایگان میتوانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید :

۰۹۱۲۹۳۳۶۲۳۸

۰۹۱۳۲۰۸۰۶۹۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *